Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.

Paieška

Apie mus

 
kelių ir gatvių statyba ir remontas
UAB "Kerista" - kelių statybos įmonė
 
UAB „Kerista“ - viena ilgiausiai rinkoje veikiančių kelių statybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti nuo 1994 m. Mes skiriame visas savo jėgas miestų ir gyvenviečių aplinkos infrastruktūros gerinimui: tiesiame ir remontuojame kelius bei gatves, tvarkome aikšteles, skverus, kiemus, klojame inžinerinių tinklų sistemas – atliekame visus kelių ir gatvių darbus.


Džiaugiamės, kad tapome žinoma, patikima ir vertinama kelių statybos ir inžinerinių sistemų statybos, įmone. Rinkoje turime gerą vardą, nes esame patikimi ir sąžiningi partneriai, kurie visada laikosi prisiimtų įsipareigojimų ir savo darbe siekia aukščiausios darbų kokybės.

Mūsų įmonės tikslas – ir toliau užtikrinti aukščiausią atliekamų darbų kokybę, gerinant miestų ir gyvenviečių infrastruktūrą.

UAB “Kerista” siekia būti viena iš pirmaujančių kelių ir gatvių tiesimo, jų modernizavimo, aplinkos tvarkymo ir vandentvarkos bei nuotekų inžinerinių sistemų kūrėja Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.


KOKYBĖ

UAB Kerista - aukščiausios kokybės kelių statybos paslaugos

   Dirbdami pagal tarptautinių standartų nuostatas ir principus, užtikriname efektyvų darbo procesų valdymą ir optimizavimą, todėl tai garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas


KVALIFIKUOTI DARBUOTOJAI

Kerista

  UAB „Kerista“ didžiuojasi savo darbuotojais, kurie yra savo srities profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį bei nuolat tobulinantys savo įgūdžius bei žinias. Jiems siekiame sudaryti pačias geriausias sąlygas: motyvuojame, skatiname kelti kvalifikaciją bei atskleisti ir tobulinti savo gebėjimus. Iš viso įmonėje dirba apie 300 žmonių.

MODERNIAUSIA TECHNIKA

kelių statybos technika

   Įmonė nuolat atnaujina savo techninę bazę, todėl galime efektyviai dirbti su moderniausia technika bei šiuolaikinėmis technologijomis.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti