Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.

Paieška

Aktualijos

 
Kokybė
2017 11 08

2004 metais įmonėje UAB "Kerista"  įdiegta kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema, kuri atitinka LST EN ISO 9001:2001 ir LST EN ISO 14001:2005 standartų reikalavimus.

Skaityti plačiau
Rūpinamės klientais
2018 10 10

Klientų patogumui teikiame visas būtinas paslaugas – konsultuojame, parengiame techninį-ekonominį sprendimą ir projektinę dokumentaciją, padedame gauti investicines lėšas, atliekame visus projektuose numatytus darbus.

Skaityti plačiau
Siekiame daugiau
2014 12 26

UAB "KERISTA" siekia būti viena iš pirmaujančių kelių ir gatvių tiesimo, jų modernizavimo, aplinkos tvarkymo ir vandentvarkos bei nuotekų inžinerinių sistemų kūrėja Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Mes būsime profesionaliausi ir geriausi, nes esame reiklūs patys sau.

Skaityti plačiau
Tik moderni technika
2014 10 07

UAB ”Kerista” techninė bazė nuolat atnaujinama ir dirbama modernia bei šiuolaikine technika.

Skaityti plačiau
Sparčiai plečiamės ir tobulėjame
2017 11 08

Per 11 metų darbuotojų skaičius išaugo iki 250 žmonių, iš kurių pastoviai dirba 150. Darbus organizuoja patyrę ir atestuoti specialistai.

Skaityti plačiau
Skatiname modernizaciją
2015 04 28

Bendrovės kolektyvas savo sugebėjimus ir jėgas skiria tam, kad padėtume miestų ir gyvenviečių administracijoms, organizacijoms bei individualiems statytojams plėtoti ir modernizuoti aplinkos infrastruktūrą: tiesti ir remontuoti kelius bei gatves, tvarkyti aikšteles, skverus, kiemus, kloti inžinerinius tinklus (vandentiekį bei nuotakyną).

Skaityti plačiau
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti