Apie mus

Splitt

UAB "Kerista" - kelių ir gatvių statyba bei remontas

UAB “Kerista” įregistruota 1994 04 25. Filialų UAB “Kerista” neturi.

Bendrovė atlieka kelių ir gatvių remonto bei statybos darbus, kelių ir teritorijų valymo ir barstymo darbus žiemą, kloja lauko vandentiekio, lauko lietaus nuotekų bei lauko buitinių nuotekų tinklus, atlieka žemės bei bendrastatybinius darbus, nuomoja mechanizmus, patalpas.

Per 11 metų darbuotojų skaičius išaugo iki 250 žmonių, iš kurių pastoviai dirba 150. Darbus organizuoja patyrę ir atestuoti specialistai.

UAB”Kerista” techninė bazė nuolat atnaujinama ir dirbama modernia bei šiuolaikine technika.

UAB "Kerista" kolektyvas 2004 metais sukūrė ir įdiegė Kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, kuri atitinka LST EN ISO 9001:2001 ir LST EN ISO 14001:2005 standartų reikalavimus.

Nuo 2010 metų bendrovėje įkurta darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema atitinkanti LST 1977: 2008 (BS OHSAS 18001 : 2007) ir jos reikalavimai integruoti į veikiančias kokybės ir aplinkos vadybos sistemas.

Bendrovės kolektyvas savo sugebėjimus ir jėgas skiria tam, kad padėtume miestų ir gyvenviečių administracijoms, organizacijoms bei individualiems statytojams plėtoti ir modernizuoti aplinkos infrastruktūrą: tiesti ir remontuoti kelius bei gatves, tvarkyti aikšteles, skverus, kiemus, kloti inžinerinius tinklus (vandentiekį bei nuotakyną).

Klientų patogumui šiose srityse mes teikiame visas būtinas paslaugas – konsultuojame, parengiame techninį-ekonominį sprendimą ir projektinę dokumentaciją, padedame gauti investicines lėšas, atliekame visus projektuose numatytus darbus.

Savo veikla stengiamės įrodyti klientams, kad bendradarbiaujant su mumis jų projektai bus patikimai ir kokybiškai įgyvendinti, o investicijos atsipirks su kaupu.

Mūsų konkurencinio pranašumo prioritetas – darbuotojų profesionalumas ir iniciatyvumas. Jiems sudarome sąlygas efektyviai dirbti, kelti kvalifikaciją, atskleisti ir tobulinti gebėjimus, siekti aukštų tikslų darbe ir asmeniniame gyvenime.

Mes siekiame, kad mūsų verslas būtų pelningas. Šios pastangos suteikia galimybę Bendrovei tobulėti, plėtotis ir geriau tenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus.

UAB "KERISTA" siekia būti viena iš pirmaujančių kelių ir gatvių tiesimo, jų modernizavimo, aplinkos tvarkymo ir vandentvarkos bei nuotekų inžinerinių sistemų kūrėja Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Mes būsime profesionaliausi ir geriausi, nes esame reiklūs patys sau.